Ćwiczenia na receptę prof. Nieumywakina

9 maja 2015 admin Aktywność fizyczna

Nazwisko Iwana Pawłowicza Nieumywakina, zajmującego się przez ponad 40 lat kwestiami leczenia i uzdrawiania człowieka, jest dobrze znane zarówno w kręgach profesjonalnych lekarzy, jak i wśród reprezentantów alternatywnej, nieoficjalnej medycyny.

Doktor nauk medycznych, profesor, laureat nagród państwowych, rzeczywisty członek Rosyjskiej Akademii Nauk, autor ponad 200 prac naukowych, zasłużony wynalazca, mający na swym koncie 85 autorskich świadectw patentowych, od 1959 roku przez 30 lat był nierozerwalnie związany z medycyną kosmiczną.

Będąc twórcą unikalnej placówki – szpitala kosmicznego na pokładzie statku, Iwan Pawłowicz Nieumywakin nie tylko koordynował pracę wiodących rosyjskich specjalistów w tej dziedzinie medycyny, ale i sam opracowywał nowe zasady, metody i środki udzielania kosmonautom pomocy medycznej w czasie lotów kosmicznych różnej długości.

Poniżej filmy o proponowanych przez profesora Nieumywakina ćwiczeniach – nie zapomnijcie włączyć polskich napisów chyba, że władacie językiem rosyjskim.

 

aktywność fizycznachodzenie na pośladkachNieumywakintrawienie

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/