Dorota Anna Czerwiec

ja1Mieszkam w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) i promocją zdrowia zajmuję się już od kilkunastu lat. Moja historia z branżą wellness rozpoczęła się od współpracy z największym na świecie producentem i dystrybutorem rewelacyjnych suplementów i kosmeceutyków na bazie aloesu – Forever Living Products.

W miarę uczestnictwa w wykładach i szkoleniach na temat profilaktyki prozdrowotnej organizowanych przez FLP, moje zainteresowanie tym tematem było coraz większe, a stąd tylko krok od uczestnictwa w kursach pozwalających na świadczenie usług. Zaczęło się od kursu wizażu w Akademii Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej w Krakowie, jednak zainteresowania i potrzeby najbliższych skierowały mnie raczej w stronę promocji zdrowia, więc logiczny był kurs zawodowy masażu klasycznego, potem dokształcałam się na różnych kursach pogłębiających moje umiejętności masażystki, jak i kursach rozwoju osobistego, aż wreszcie trafiłam na refleksologię, która od tej pory stanowi ulubiony kierunek mojej działalności.

W międzyczasie zakochałam się w olejkach etetycznych terapeutycznej jakości i podjęłam współpracę z Young Living Essential Oils – światowym liderem w branży aromaterapii.

Nadal zdobywam nowe umiejętności, ukończyłam kurs uzdrawiania pranicznego w Centrum Uzdrawiania Pranicznego w Częstochowie u Jerzego Ireneusza Opary oraz podstawowy kurs Recall Healing u Gilberta Renaud. Zgłębiam tajniki medycyny energoinformacyjnej (dwupunkt, Theta Healing, Access Bars). Obecnie studiuję naturoterapię w GWSP w Chorzowie, na pierwszym tego typu kierunku w Polsce.

 

Zabiegi:

jaWykonuję zabiegi refleksoterapii stóp i twarzy, masaże różnego rodzaju, stosuję aromaterapię oraz Access Bars.

Zapraszam do lektury portalu. W razie pytań służę pomocą.

 

Kontakt: +48 662-490-190

 

 

kompetencje

Kompetencje

rekomendacje

Rekomendacje


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/