Dorota Anna Czerwiec

ja1Mieszkam w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie) i promocją zdrowia interesuję się już od 1995 roku. Ukończyłam wiele kursów, uczestniczyłam w wielu warsztatach i konferencjach z zakresu terapii naturalnych oraz pielęgnacji urody.

Mam zaszczyt być jedną z pierwszych absolwentek studiów licencjackich o specjalności „Naturoterapia” Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Uczelnia ta jako pierwsza w Polsce wprowadziła tę specjalność na kierunku „Terapia Artystyczna”, umożliwiając mi nie tylko zdobycie szerokiej wiedzy w zakresie terapii naturalnych, ale także holistyczne spojrzenie na organizm człowieka. Studia te ukończyłam z wyróżnieniem, a promotorami mojej pracy dyplomowej pod tytułem „Zastosowanie refleksoterapii stóp w dolegliwościach laryngologicznych” byli: prof. dr hab. Artur Stojko oraz prof. dr hab. Ewa Szaflarska-Stojko.

Jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Szczególnie ukochałam i w swojej praktyce terapeutycznej wykorzystuję refleksologię, aromaterapię, biorezonans, a także techniki energetyczne jak Dwupunkt czy Access Bars. Obecnie poszerzam zdobytą wiedzę o homeopatię.

Zapraszam do lektury portalu. W razie pytań służę pomocą.

Kontakt: +48 662-490-190

 

kompetencje

Kompetencje

rekomendacje

Rekomendacje


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/