Legenda El Dorado

5 czerwca 2024 admin Energetyczne

W każdej legendzie zasiane jest źródło tworzenia rzeczywistości!
Legenda o Eldorado powstała w XVI wieku, kiedy hiszpańscy konkwistadorzy podbili i splądrowali imperia Inków i Azteków.

Podobno w XVI wieku rdzenna ludność odprawiała zdumiewający rytuał koronacyjny. Nowego wodza plemienia pokrywano cienką warstwą złotego pyłu, następnie wsiadał on na tratwę i wypływał na środek jeziora. Tam, wraz z poddanymi, wrzucał w głębiny precjoza ze złota jako dar dla boga słońca. W ramach ceremonii władca zanurzał się też wielokrotnie w wodach jeziora, by zmyć drogocenny pył, którym pokryte było jego ciało. Stąd też hiszpańscy najeźdźcy, do których dotarła ta historia, nazwali go „El Dorado”, czyli „Złoty Człowiek” lub „Złoty Król”. Pomimo poszukiwań, nigdy nie udało się odnaleźć legendarnego miasta.

Złoto od wieków rozpala ludzkie emocje. Fascynacja tym drogocennym kruszcem obejmuje wszystkie epoki, regiony i narodowości. Pożądanie złota przez wieki przysporzyło ludzkości wielu cierpień. Wielu zachłannych zdobywców i poszukiwaczy złota straciło życie, popadło w obłęd, bądź przepadło bez wieści. Te cierpienia wpisały się w postrzeganie i wycenę złota.

Podczas pracy z końmi, Gary Douglas odkrył, że złocistą energią nie tylko dodaje im żywotności i wigoru. Procesem likwidował bóle i dzięki temu konie zaczęły przynosić zwielokrotnione zyski właścicielom.

Proces na ciało Legenda El Dorado, wypełnia nas złocistą energią likwidującą bóle (zwłaszcza te psychofizyczne), dodaje energii witalności i przyciąga ogrom obfitości, uwalniając jednocześnie lęki związane z posiadaniem majątku. Zatrzymuje także proces starzenia się!

Czas sesji?
1-1,5h

Ile zabiegów?
Według indywidualnych potrzeb.

Aktualny cennik usług dostępny jest TUTAJ

Możesz też obniżyć koszt usług korzystając z aktualnych PROMOCJI

access bodyuzdrawianiezłota energia

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/