O mnie

Pomagam moim klientom w przywróceniu ich dobrostanu psychofizycznego metodami naturalnymi

Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega świat i czego innego potrzebuje. Podoba mi się ta różnorodność i dlatego doceniam indywidualne, a zarazem holistyczne podejście medycyny naturalnej.

Jeśli też szukasz swojej drogi do zdrowia – myślę, że mogę Ci pomóc, mogę być Twoim przewodnikiem, bo sama przeszłam już tę drogę. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie), a promocją zdrowia interesuję się od 1995 roku.

Gdy moje dzieci były małe i miały problemy zdrowotne – jak każda dobra matka pierwsze moje kroki skierowałam do lekarza. Niestety zastosowane leczenie nie przynosiło oczekiwanych przeze mnie efektów, w przeciwieństwie do ujawniających się u dzieci negatywnych skutków ubocznych zastosowanych leków. A gdy usłyszałam, że dzieci będą musiały już do końca życia brać leki (sterydowe) – zaczęłam szukać dla nich ratunku w metodach alternatywnych. Córce pomogła odpowiednio dobrana suplementacja, a synowi aromaterapia. To był początek mojej pasji, która zaprowadziła mnie tu, gdzie teraz jestem. Dzięki niej zmieniłam zawód z księgowej na naturoterapeutę i okazało się, że jest to moje powołanie życiowe.

Do tej pory ukończyłam mnóstwo kursów, uczestniczyłam w wielu warsztatach i konferencjach z zakresu terapii naturalnych oraz pielęgnacji urody. Mam zaszczyt być jedną z pierwszych absolwentek studiów licencjackich o specjalności „Naturoterapia” Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Studia umożliwiły mi nie tylko zdobycie szerokiej wiedzy w zakresie terapii naturalnych, ale także holistyczne spojrzenie na organizm człowieka. Ukończyłam je z wyróżnieniem, a promotorami mojej pracy dyplomowej pod tytułem „Zastosowanie refleksoterapii stóp w dolegliwościach laryngologicznych” byli: prof. dr hab. Artur Stojko oraz prof. dr hab. Ewa Szaflarska-Stojko.

Szczególnie ukochałam i w swojej praktyce terapeutycznej wykorzystuję refleksologię, aromaterapię, biorezonans, a także techniki energetyczne. W 2021 roku zdałam również egzamin zawodowy z homeopatii.

Zapraszam do lektury portalu. W razie pytań służę pomocą.

Dorota Anna Czerwiec

Zapraszam do kontaktu

kompetencje
Moje kompetencje
rekomendacje
Rekomendacje

I na mój kanał YouTube


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/