3 Wise Men – Trzech Mędrców

20 listopada 2015 admin Kompozycje olejków terapeutycznej jakości

3_wise_men

Pojemność: 15 ml

Ta kompozycja została stworzona aby otworzyć (odblokować) podświadomy umysł poprzez stymulowanie szyszynki. Pozwala uwolnić się od głęboko usadowionych w podświadomości bolesnych przeżyć (urazów psychicznych – traumy). 3 Mędrców przynosi w darze – jak w czasach biblijnych – silne uczucie ugruntowania w „Tu i Teraz”.

Kompozycja ta podnosi na duchu poprzez podniesienie duchowej świadomości i uwolnienie od emocjonalnych problemów, które często w ogóle nawet nie uświadamiane przez nas pracują w głębi naszej istoty tworząc „w Tu i Teraz” negatywne sytuacje zmuszające nas do przemyślenia ich, rozwiązania i uwolnienia się od nich na zawsze.

Składniki:

  • Sandalwood (Santalum album)
  • Juniper (Juniperus osteosperma i J. Scopulorum)
  • Frankincense (Boswella carteri)
  • Myrrh (Commiphora myrrha)
  • Spruce (Picea mariana)

Punkt wrzenia: 186 F

Olejek nośny bazowy: Olejek Migdałowy

Jak stosować: Daj dwie krople na czakrę korony (czubek głowy), za uszami, ponad brwiami, na klatkę piersiową, czakrę serca i na tył szyi (kark).

Olejki najlepiej współpracujące: Frankincese, Myrrh, Sandalwood, Juniper i Spruce.

Wpływ aromatu: Wywołuje uczucie czci w poczuciu Świętości Wszystkiego Co Jest i Uświadamiając nam jedność naszej istoty – Podświadomości, Świadomości i Nadświadomości, ciała umysłu i duszy oraz naszą Jedność ze wszystkimi Czującymi Istotami i ze Wszystkim Co jest, daje nam Duchową Świadomość. Daje poczucie uniesienia i wzrostu duchowego.

aromaterapiaduchowośćmedytacjaolejki eteryczneugruntowanieyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/