Copaiba – kopaiwa

29 czerwca 2016 admin Olejki eteryczne terapeutycznej jakości

copaiba2

Pojemność: 15 ml

Ekskluzywny olejek eteryczny z drzew z gatunku Copaifera z Brazylii, z rodziny brezylkowatych (Caesalpiniaceae). Ma przepiękny i delikatny aromat, może poszczycić się bogatą historią wspomagania dolegliwości żołądkowo – trawiennych i właściwościami łagodzącymi.

Stosowany przez uzdrowicieli. Copaiba w miejscowym języku oznacza łagodzenie. Stosowany w celu zmniejszenia podrażnień skóry i łagodzący ugryzienia owadów, a dziś Young Living przywraca go współczesnym użytkownikom. Balsam kopaiwy, z którego pozyskiwany jest olejek działa moczopędnie i odkażająco na drogi moczowo-płciowe. W przeszłości miał zastosowanie w leczeniu rzeżączki przewlekłej.

Olejek jest jednym z głównych składników Deep Relief™ i Breathe Again™ Essential Oil Roll-On.
Nic dziwnego, że olejek eteryczny Copaiba jest tak bardzo skuteczny. Zawiera największe ilości β-kariofilenów: aż 55 procent! Jest to najwyższy poziom z wszelkich znanych olejków! β-kariofilen ma właściwości przeciwzapalne i działa w dwóch etapach: pierwszy to blokowanie rozwoju stanu zapalnego, tak jak w przypadku mircenu i pinenu, a drugi to hamowanie receptora kannabinoidowego CB2.

Gary czuł się zobligowany do tego, aby znaleźć prawdziwe drzewa Copaifera. To prawda, że inne firmy sprzedają olejek Copaiba z drzew rosnących popularnie w USA, który pozyskują z żywicy lub liści, ale niestety te olejki nie zawierają wysokiej ilości terapeutycznej wartości β-kariofilenów.

Copaiba Young Living ma ciepły zapach drewna, stymulacja jego zapachem mózgu powoduje naturalne wytwarzanie hormonów podnoszących nas na duchu. Olejek powinien być rozpraszany w powietrzu z wodą, dyfuzowany, stosowany miejscowo lub co jest bardzo popularne poza UE – jako suplement diety. Łagodzi dyskomfort skóry, wspiera naturalne mechanizmy obronne ciała.
Dyfuzując olejek eteryczny terapeutycznej jakości Cobaiba przenosisz się do pachnących brazylijskich dżungli – i odkrywasz moc odległych lasów deszczowych!

copaiba1

Uwaga:
Osoby przewlekle chore, kobiety w ciąży – jak zawsze skonsultujcie się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych.

Najczęściej zadawane pytania:
Czym jeszcze olejek eteryczny Copaiba Young Living różni się od innych?
A. Copaiba jest kluczowym składnikiem mieszanek – przeciwbólowej – Deep Relief™ i poprawiającej oddychanie – Breath Again™ .
B. Drzewa Copaifera pochodzą z lasów deszczowych Amazonii.
Gary Young i specjaliści podróżowali po świecie zbierając próbki różnych odmian z różnych miejsc gdzie rosną lasy Copaifera. Każda partia olejku została dokładnie sprawdzona i przeszła liczne testy na spektrometrach. Gary Young wybrał gatunek Copaifera z Ameryki Południowej, aby zmaksymalizować poziom β-kariofilenów, kluczowego aktywnego składniku olejku eterycznego.

copaibakopaiwaolejki eteryczneyleoyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/