Kwantowa rzeczywistość

24 września 2014 admin Medycyna energoinformacyjnaWarto wiedzieć

W dobie coraz doskonalszych technologii i wynalazków, zmienia się również nasze podejście do życia i zdrowia. Coraz więcej jest dowodów na to, że sami kreujemy swoją rzeczywistość, tyle tylko, że nie zawsze świadomie. To nowe podejście do zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka, wykorzystuje najnowsze badania z zakresu fizyki kwantowej, biofizyki oraz nauk duchowych.

vadim-zeland-transerfing

Nowatorskie spojrzenie na rzeczywistość możemy znaleźć w takich pozycjach, jak seria „Transerfing rzeczywistości” Vadima Zelanda, „Sekret kwantowego życia” Franka Kinslowa czy też książki Richarda Bartletta: „Matryca energetyczna” i „Fizyka cudów”. Zresztą temat ten porusza ostatnio coraz więcej publikacji.

matryca_bartlett

Co ciekawe, ludzkość ponownie odkrywa to, co znane już było kulturom starożytnym, np. wyznawcom Huny. Siedem zasad Huny opisuje prawa rządzące światem:

 1. Świat jest taki, jaki myślisz, że jest
 2. Nie ma żadnych granic
 3. Energia podąża za uwagą
 4. Teraz jest moment mocy
 5. Miłość jest po to, by przynosiła szczęście
 6. Cała moc pochodzi z naszego wnętrza
 7. Skuteczność jest miarą prawdy

Człowiek posiada naturę niefizyczną i manifestuje się we wszechświecie jako energia, a ściślej jako żyjąca matryca energetyczna. Właśnie dzięki takiemu postrzeganiu świata, otwierają się przed nami zupełnie nowe możliwości i o wiele skuteczniejsze rezultaty terapeutyczne. Potwierdzają to również najnowsze dziedziny nauki, jak np. fizyka kwantowa. Zasada nieoznaczoności Heisenberga głosi, że nie można zmierzyć jednocześnie pędu oraz położenia cząstki kwantowej. Nauki przyrodnicze bowiem nie tylko opisują i wyjaśniają naturę, lecz uczestniczą we wzajemnej interakcji między naturą a człowiekiem. Aby zanalizować dane umysłu świadomego, czyli lewej półkuli, musimy uwzględniać wpływ tego umysłu na rzeczywistość. Sam akt obserwacji zmienia obiekt. Na poziomie psychologicznym, gdy zauważamy, że coś skostniało, usztywniło się, możemy zadać sobie pytanie, jak mogłoby to wyglądać w innej rzeczywistości i otrzymać całkiem inny rezultat. Najważniejszym bowiem rodzajem wolności jest być tym, kim jesteśmy naprawdę, bez udawania i zakładania masek. Wszystko zatem może się wydarzyć, ale kwantowe zasady prawdopodobieństwa zakładają, że akt obserwacji obiektu wymusza na nim spójność z tym, co spodziewamy się zobaczyć. Wszystkie pozostałe możliwości w tym samym czasie ulegają dekoherencji i nie wydarzają się. Gdy zaczyna się wychodzić poza sztywne zasady, zaczyna się zauważać wiele nowych zjawisk. Tworzy się nowe oprogramowanie rzeczywistości.

Odkrycia fizyki kwantowej potwierdzają istnienie pola informacyjnego, które zapisuje wszystkie informacje od początku dziejów. Każdy z nas może je bez trudu odczytywać i w każdej chwili używać z korzyścią dla siebie, innych ludzi, zwierząt i środowiska. Im wyższa częstotliwość otaczającej nas energii, tym więcej dobra, miłości i obfitości pojawia się w naszym życiu.

Uzdrawianie metodą dwupunktową to uświadomienie sobie, że wszystko jest energią i informacją, a następnie połączenie ze sobą dwóch punktów przy jednoczesnym świadomym obserwowaniu załamania fali. Wszystko to dzieje się w przestrzeni serca.

przestrzeń serca

Dzięki Metodzie Dwupunktowej możesz:

 • uzdrowić relacje w partnerstwie,
 • przetransformować blokady i ograniczające przekonania,
 • złagodzić ból lub całkowicie się go pozbyć,
 • zintegrować swoje życie z najbardziej optymalnym na ten moment,
 • poprawić swoje finanse,
 • wygasić nadmierne emocje i myśli osiągając spokój i równowagę,
 • aktywować swoje talenty z poprzednich wcieleń,
 • zintegrować potrzebne zasoby i środki uzdrawiające,
 • rozwiązać nawet najbardziej trudną sytuacje integrując ją z równoległych wszechświatów, gdzie jest pozytywnie rozwiązana.

rozwój duchowyuzdrawianiezabieg

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/