Ochrona przed słońcem

19 lipca 2014 admin Pielęgnacja skóry i higienaWarto wiedzieć

Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na dworze. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych – także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku. Jeżeli więc zamierzasz spędzić dzień w słońcu lub chcesz ukoić swoją skórę po pobycie na dworze, pamiętaj, aby zawsze mieć pod ręką:

aloe_sunscreen

Aloe Sunscreen

Niezależnie od tego, czy spędzasz dzień nad brzegiem morza lub w ogrodzie, wędrujesz po górach, czy po prostu wyprowadzasz psa, nigdy nie wychodź z domu bez odpowiedniej ochrony przed promieniami słonecznymi. Aloe Sunscreen to silna, wodoodporna receptura o SPF 30, który zachowuje swoje właściwości nawet do 40 minut po wyjściu z wody. Ten skuteczny środek przeciwsłoneczny blokuje zarówno promienie UVA jak i UVB, chroniąc skórę przed słońcem i wiatrem. Zawiera czysty, stabilizowany miąższ Aloe Vera, substancje utrzymujące wilgoć oraz inne naturalne składniki, dzięki którym pomaga skórze w zachowaniu odpowiedniego nawilżenia. Wystarczająco bezpieczny i delikatny dla dzieci, jest podstawowym produktem ochrony przeciwsłonecznej dla całej rodziny!

ALOE_SUNLESS_TAN_LOTION

Aloe Sunless Tanning Lotion

Jeżeli regularnie stosujesz przeciwsłoneczny krem ochronny a mimo to chcesz się cieszyć opalenizną bez szkodliwych efektów działania promieni słonecznych, Aloe Sunless Tanning Lotion jest stworzony dla Ciebie! Ta łatwa w aplikacji, oparta na aloesie formuła pozwala ci uzyskać naturalną, równą opaleniznę bez konieczności polegania na Matce Naturze! Aloe Sunless Tanning Lotion nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, a im częściej go stosujesz, tym ciemniejszy odcień opalenizny uzyskasz. Aby więc mieć piękną i bezpieczną opaleniznę przez cały rok bez potrzeby przebywania na słońcu, sięgnij po Aloe Sunless Tanning Lotion!

galaretka-aloesowa

Galaretka Aloe Vera

Jest to doskonały kompan dla skóry, która potrzebuje dodatkowej troski. Ten gęsty, bezbarwny żel, który jest tak chętnie wchłaniany przez skórę, łagodząc ją i kojąc drobne podrażnienia, powinien znaleźć się w każdym zestawie pierwszej pomocy i w każdej plażowej torbie. Niegdyś aloes hodowano w wielu domach do użytku w nagłych przypadkach jako pierwszą pomoc, ponieważ głównym zastosowaniem tej „rośliny na oparzenia” było wsparcie gojenia drobnych podrażnień skóry. Niemal identyczny ze świeżym miąższem prosto z liścia, nasz w 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera jest bezpiecznym nawilżaczem delikatnych tkanek.

lips

Aloe Lips

Po dniu spędzonym na dworze, ukój i nawilż wyschnięte, spierzchnięte usta wyjątkowym balsamem Aloe Lips. Świetny do używania przez cały rok, zawiera Aloe Vera, jojobę i wosk pszczeli, które razem tworzą najlepszy na rynku produkt do pielęgnacji ust. A dzięki poręcznemu rozmiarowi, możesz go zawsze mieć przy sobie!

aloesbalsam do ustforevergalaretka aloesowaochronaopalanieprzeciwsłoneczneprzeciwsłonecznysamoopalaczsłońceUVAUVB

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/