Podstawowe szkolenie z Recall Healing

15 maja 2015 admin Archiwalne

Zbieramy grupę na szkolenie Recall Healing w Katowicach lub okolicy – szczegółowy adres podamy w terminie późniejszym.

biology-573022_640

Twoje ciało mówi do Ciebie językiem biologii. Poprzez choroby, dysfunkcje, zaburzenia, nałogi przesyła Ci komunikat. Chce, żebyś go zrozumiał/a i wprowadził/a zmiany, które będą mu (czyli Tobie) służyły.

Biologia Totalna (Recall Healing) jest eksperymentalną nauką, która zgłębia reguły i zasady funkcjonowania ludzkiego organizmu. Pomaga dokonać tłumaczenia z objawów, jakie wysyła nam ciało w postaci choroby na emocje, które za nimi stoją.

Aby komunikat był zrozumiały i skuteczny koniecznym jest poznanie języka, jakim posługuje się nadawca. W tym celu zapraszam Cię na całodniowy kurs na poziomie podstawowym (Elementary:-)).

Wytłumaczę Ci strukturę i mechanizm działania tego specyficznego języka. Pomogę Ci zrozumieć, co Twoje ciało ma do powiedzenia. Dzięki „gramatyce historycznej” zrozumiesz w jaki sposób przeżycia Twoich przodków i rodziców ożywają w Twoim ciele. Poznasz podstawowe „słowa” i znaczenie mowy niektórych organów wewnętrznych i chorób. Nauczysz się, jak samodzielnie te znaczenia odnajdywać i zdrowieć.

Muszę Cię uprzedzić, że tak, jak język pszczół, motyli czy wielorybów, język biologii ludzkiego organizmu jest czymś całkowicie innym niż to, co przywykło się o nim myśleć. Potrzebujesz być otwarty/a i gotowy/a na zmianę postrzegania i myślenia. Warto. Nagrodą jest Twój dobrostan i zdrowie.

Kiedy:  20.06.2015 r. g. 10.00 – 18.00

Gdzie: Katowice lub okolice w zależności od ilości osób i składu grupy:-)

Za ile: 167 zł. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata do 15.06.2015.

Informacje i zapisy: strefazmian@bsb.neostrada.pl; 601 402 406 lub przez FB

Kto prowadzi?
Beata Sodo-Bednarczyk – od 2008 tłumaczka i pasjonatka metody TB/RH, czerpiąca swą wiedzę u źródła, czyli twórców i propagatorów metody, a doświadczenie z dotychczas przeprowadzonych konsultacji i szkoleń. Sprawdź kompetencje prowadzącej.

Sympatycy Recall Healing (Totalnej Biologii) na pewno wiedzą sporo na temat tej metody terapii. Jeśli jednak chcesz się bliżej z nią zapoznać, to zapraszam do przeczytania artykułów traktujących na ten temat – kliknij TUTAJ.

aktualnościKatowicerecall healingszkolenietotalna biologia

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/