Szkoła Regresingu – Uzdrawianie związku z partnerem i kreowanie nowego partnera

30 maja 2016 admin Archiwalne

Zapraszam na zajęcia tych, którzy chcą tworzyć w pełni harmonijny związek miłości z najbliższą osobą, a nie z kimś kto takim wydawał się. Zapraszam tych, którzy chcą żyć w związku miłości o najwyższej jakości i dla własnej przyjemności.

Poprzez modlitwy, medytacje, ćwiczenia z podświadomością, muzykoterapię i arteterapię oraz sesje regresingu mamy możliwość dowiedzieć się jak rozpoznać i oczyścić intencje w związku. Pomogą nam uwolnić się od obciążeń w podświadomości (m.in. karmy z poprzednich wcieleń), które są podstawową przeszkodą w tworzeniu szczęśliwego związku i przyciągnięciu sobie idealnego partnera/ki. Jest szansa poznać i oczyścić się z mechanizmów odrzucania „idealnych połówek”, czy mechanizmów niszczących związek. Będą podane zasady i sposoby jak przyciągnąć najodpowiedniejszego dla siebie partnera/kę. Dowiemy się co to jest pełna harmonia w związku i jak ją osiągnąć.

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet, które marzą o rycerzu na białym koniu i dla mężczyzn, którzy chcą być w związku z najpiękniejszą damą w królestwie. Dla tych, którzy już są w związku z wymarzonym partnerem/ką, chcą podnieść jego jakość i żyć w nim długo i szczęśliwie.

 Katarzyna Jeżowska

Doskonały związek miłości

Metodą regresingu, której autorem jest Leszek Żądło zajmuję się od 1993 roku. Dyplom regresera sesji indywidualnych otrzymałam w 2000 roku, a grupowych w 2003 roku. Szkołę Regresingu najpierw prowadziłam w Bielsku-Białej, potem w Katowicach. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem nauczycielem muzyki oraz wykwalifikowaną muzykoterapeutką. Posiadam Certyfikat Jogi i medytacji dla dzieci. Ukończyłam wiele kursów doskonalących o profilu pedagogiczno-psychologicznym oraz muzycznym.

 Regresing

To metoda, która wykorzystuje naturalną zdolność wprowadzania się w stan regresywny. W relaksie docieramy do pierwotnych przyczyn problemów zdrowotnych, emocjonalnych, społecznych, finansowych i in. W odróżnieniu od innych metod regresywnych następuje nie tylko poznanie, ale natychmiastowe i trwałe uwolnienie od przyczyn problemów. Powoduje to zmianę w samopoczuciu, myśleniu i zachowaniu. Pozwala to uzdrowić emocjonalny stosunek do przeszłości. A także realizować swoje marzenia i tworzyć pełną sukcesów teraźniejszość i przyszłość.

Artykuły o metodzie:

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/330

http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/2

Artykuł „O samowychowaniu”: http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/115

Po weryfikacji u Leszka Żądło chętni mają możliwość otrzymania uprawnienia do prowadzenia odpłatnych indywidualnych sesji regresingu. Po własnych doświadczeniach na zajęciach jest możliwość przeprowadzania autoregresingu lub bezpłatnych sesji na wymianę.

 I część zajęć prowadzona jest w formie ćwiczeń.

 Prowadząca: Katarzyna Jeżowska

 Gdzie: Katowice, ul. gen. Jankego 125a

 Kiedy: 11 i 12.06.2016 r. (sobota i niedziela),

Harmonogram:
10.00 – 14.00 medytacje, modlitwy, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia z podświadomością, techniki muzykoterapii i arteterapii.

14.00 – 15.30 przerwa obiadowa

15.30 – 19.30 regresing w parach

Ilość miejsc ograniczona: do 10 osób

Koszt: 160,00 zł, natomiast regreserzy, uczący się, emeryci, renciści – 140,00 zł.

Koszt jest niższy, gdy uczestnik korzysta z wybranej części zajęć.

Zapisy do 9.06.2016 r.: Katarzyna Jeżowska, tel. 602 699 441, kasiajezowska@wp.pl.

Uwaga: Proszę wziąć zeszyt, długopis i śpiwór. Na miejscu zapewniam nocleg (5,00 zł.) i udostępniam kuchnię. Polecam kilka pobliskich lokali gastronomicznych również dla wegetarian. Oferuję bezpłatnie przyrządzone przeze mnie napoje z naturalnych produktów. Można skorzystać z całości lub z dowolnej części zajęć.

Dodatkowo serdecznie polecam:

 • indywidualne sesje regresingu,
 • usuwanie węzłów i krzyży karmicznych,
 • muzykoterapia indywidualna i grupowa dla dzieci oraz dorosłych,
 • tworzenie dekretów dla dzieci i dorosłych,
 • płyty CD oraz kasety z medytacjami oraz z muzyką.

Pomagam bezpośrednio, przez skype’a i telefon oraz na odległość.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony „Światło miłości” na Facebooku

Katarzyna Jeżowska

medytacjaregresingrozwój duchowyszkolenie

Comments are currently closed.

2 komentarze to “Szkoła Regresingu – Uzdrawianie związku z partnerem i kreowanie nowego partnera”

 • polaczek pisze:

  odradzam ostzrezenie zwykla naciagara wysylala mnie sms ze uzdrowila ludzi z raka i nawet leczy na odleglosc chiala namowic mnie na platne zabiegi na odleglosc ostzrega,m przed ta oszustka namawia ludzi do uczesticwa te zabiegi nic nie daja ostzregam nie [polecam uawaga

 • otoja pisze:

  – O TO PRZYKLAD REGRESERA KTORY OFERUJE UZROWIENIE PRZEZ REGRESING Z CHOROB I JEST NA LISCIE REGRESERÓW -SZANOWA PANI KATARZYNA JEŻOWSKA ZAOFEROWALA SESJE REGRSINGU TWIERDZAC ZE PO TYM ZABIEGU LUDZIE KTORZY MIELI WSKAZANIE DO OPERACJI NIE BEDA JUZ POTZREBOWAC TEJ OPERACJI BO NIE BEDZIE TAKIEJ POTRZEBY -TAK WIERDZILA KATARZYNE JEŻOWSKA Z KATOWIC -REGRESER GRUPOWY .OCZYWISCIE ZABIG JEST PLATNY I KSZTUJE OKOLO 100 ZL ZA GODZINE


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/