ThetaHealing

30 sierpnia 2014 admin Medycyna energoinformacyjnaWarto wiedzieć

ThetaHealing jest procesem medytacyjnym o mocy uzdrawiania fizycznego, psychicznego i duchowego za pomocą skoncentrowanej modlitwy poprzez Stwórcę. Prekursorką tej metody terapii jest Vianna Stibal, która uzdrowiła się z nowotworu, kiedy zawiodły inne metody – zarówno konwencjonalne, jak i alternatywne.

Vianna Stibal jest artystką, pisarką, nauczycielką i prowadzi odczyty intuicyjne. Mieszkając w Idaho Falls, poświęciła się szerzeniu swojego modelu uzdrawiania na świecie. Wykształciła nauczycieli i praktyków, którzy pracują obecnie w ponad 25 krajach. Vianna prowadzi seminaria dotyczące ThetaHealingu na całym świecie, na których uczy ludzi wszystkich ras i wyznań.

Pracując w Theta Healing wykorzystujesz naturalną moc swoich fal mózgowych. Theta to jedna z pięciu częstotliwości fal mózgowych ( pozostałe to alfa, beta, delta i gamma).

częstotliwości

Na co dzień funkcjonujemy w zakresie fal mózgowych Beta (powyżej 15 Hz) – kiedy myślimy, analizujemy, czy przetwarzamy informacje z zewnątrz.

Stan Alfa (w zakresie pomiędzy 15 – 7 Hz) to już stan relaksu, kreatywności, szybkiego przyswajania informacji. Fale o tej częstotliwości pojawiają się w mózgu, kiedy zamkniemy oczy, przed zaśnięciem i tuż po.

Fale o częstotliwości Delta (w zakresie 1 – 4 Hz) występują najczęściej podczas fazy 4 NREM snu (sen głęboki), dominują też u noworodków w stanie czuwania.

Fale Gamma (w zakresie 30 – 70 Hz) są to najszybsze z fal mózgowych. Aktywność gamma związana jest z wyższymi procesami poznawczymi, m.in. percepcją sensoryczną i pamięcią. Osiągamy ten stan m.in. w trakcie intensywnego uczenia się, zapamiętywania.

Stan Theta natomiast (od 7 do 4 Hz) to stan głębokiej medytacji. Fale te występują u każdego podczas snu, a także w czasie hipnozy. Będąc w stanie Theta docierasz do podświadomości, części mózgu, w której są przechowywane ograniczające przekonania i uczucia, które blokują realizację Twoich marzeń i celów. Korzystając z metody Theta Healing, możesz skutecznie popracować nad ograniczeniami zamieniając je na pozytywne. Doświadczysz głębokich, pozytywnych zmian, ponieważ Theta Healing uwalnia głęboko zakorzenione lęki, ukryte w podświadomości negatywne wierzenia, przekonania i emocje, w ich miejsce wprowadzając pozytywne, wspomagające.

Odkryj ThetaHealing z Vianną:

Poniżej cytat z książki Vianny Stibal „Theta Healing. Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią”:

schematy_a_choroby

A tu rozmowa NTV z nauczycielem Theta Healing – Marianną Bartke, która przywiozła tę metodę do Polski:

Jeśli Cię zaciekawiła ta metoda, spróbuj medytacji w stanie Theta:

czakryrozwój duchowytheta healinguzdrawianie

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/