Valor – odwaga

26 listopada 2015 admin Bez kategoriiKompozycje olejków terapeutycznej jakości

valor_roll-on

Pojemność: 5 ml i 10 ml (roll-on)

Punkt wrzenia: 143 F

Pomaga zrównoważyć elektryczne energie (ciała energetyczne o różnym stopniu wibracji, otaczające nasze ciało potoczne nazywane są aurą) wokół naszego ciała, dając poczucie odwagi, zaufania do samego siebie, wiary we własne siły, samoakceptacji oraz szacunku do samego siebie. Pomaga naszemu organizmowi odnaleźć właściwą, najlepszą dla niego harmonię, homeostazę, zrównoważenie psychosomatyczne, dając ulgę od bólu na obu poziomach: psychicznym i fizycznym.

Olejki zawarte w tej kompozycji pozwalają fizycznemu i duchowemu ciału przezwyciężyć lęk, bojaźń, przestrach, trwogę, obawy i przeciwstawić się napotkanym trudnościom, niepowodzeniom, przeciwnościom losu, nieszczęściom i niedolom. Valor pomaga budować odwagę, poczucie zaufania i wysokie poczucie własnej wartości. To także chiropraktyk w butelce – genialny, wspaniały uzdrowiciel nie tylko kręgosłupa, ale i całego systemu szkieletowo-kostnego. Pomaga w niektórych przypadkach skoliozy, gdy jest ona mała poprawa następuje w ciągu zaledwie 30 min. Inne przypadki wymagają wielokrotnego zastosowania olejku na określone partie kręgosłupa. Valor, jak pokazano i udowodniono w badaniach, potrafi przywrócić zmutowane, w wyniku niedostatecznego dotlenienia komórki do normalnego, w pełni dotlenionego, a więc prawidłowo funkcjonującego stanu.

valor1

SKŁADNIKI:

Drzewo różane (Aniba Rosaedora): jest łagodzące i odżywcze dla skóry, co było dokładnie zbadane przez stanowy uniwersytet Webera w Ogden w Juta. Badania te dowiodły, że hamuje wzrost i rozwój gramopozytywnych i gramonegatywnych bakterii. Olejek ten jest także uspokajający, kojący, nadający elastyczność skórze, wspomagający proces samooczyszczania skóry, uwalniający od różnych podrażnień, problemów oraz infekcji grzybiczych. Drzewo różane jest anty infekcyjne, antybakteryjne, anty grzybicze i antywirusowe.

Wrotycz błękitny (Tanacetum Annuum): pomaga oczyszczać wątrobę, działa kojąco na system limfatyczny pomagając pokonać złość i negatywne emocje oraz wprowadzając poczucie samokontroli. Podstawowymi składnikami są limoneny i półtoraterpeny. Europejscy badacze dowiedli w badaniach, że działa anty histaminowo, anty gorączkowo, stymuluje grasicę, redukuje zapalenia skóry, artretyzm, ischias, gruźlicę i alergie.

Aromatyczne Kadzidło (Bosswellia Carteri): uważany jest za święty namaszczający olej, na Środkowym Wschodzie był używany w ceremoniach religijnych od tysięcy lat. Wysoka zawartość półtoraterpenów odpowiedzialnych za stymulowanie limbicznych partii naszego mózgu, które polepszają jego pracę, pomaga przezwyciężyć presje różnych przykrych sytuacji, stres i rozpacz. Używany jest od dawna w europejskiej medycynie do zwalczania depresji.

Świerk (Picea Mariana): pomaga otworzyć i uwolnić emocjonalne blokady, przynosząc poczucie równowagi i ugruntowania. Olejek ten przeciwdziała infekcjom, rozwojowi zarazków i gorączce. Tradycyjne świerk uważany był za olejek pozwalający zmienić poczucie świadomości, z poczucia ubóstwa na poczucie dobrobytu.

OLEJEK TRANSPORTOWY NOŚNY: migdałowy

valor&valor2

Oprócz Valora Young Living Essential Oils produkuje też Valor II o zmodyfikowanym składzie:

valor2

JAK STOSOWAĆ:

Wmasowujemy 4-6 kropli pod podeszwami stóp, nanosimy na nadgarstki, klatkę piersiową, kark, szyję, stawy lub wzdłuż kręgosłupa stosując technikę Raindrop. Jeżeli używamy kilku olejków, jak w przypadku wyżej wymienionej techniki, najpierw wmasowujemy Valor, czekamy 5-10 minut, a następnie nakładamy pozostałe olejki. Olejek może być stosowany jako perfumy lub woda kolońska.

Olejek można też stosować przy terapii EFT – jeśli strach przed zmianą blokuje Twój sukces:

Valor_EFT

Jeśli zabrakło Ci olejku Valor, możesz go zrobić sam w domu, mieszając poszczególne olejki w poniżej podanych proporcjach (z 7 częściami oleju migdałowego):

valor-1024x1024

aromaterapiakręgosłupolejki eteryczneyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/