MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing System

5 maja 2024 admin EnergetyczneUsługi

Jest to jeden z najstarszych i najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało.
Proces ten może mieć ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, jego uaktywnienie i stymulację, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w okresach większej liczby przeziębień i osłabieniu. To bardzo delikatny zabieg o wielkiej mocy oddziaływania.

Źródło: pixabay.com

Proces stosowany jest zarówno na profilaktyczne wzmocnienie układu immunologicznego, jak i w sytuacjach chorobowych, a także przy obniżeniu energii i niższej sprawności. MTVSS na układ immunologiczny jest najczęściej stosowany, jednak najczęściej praktyk MTVSS podąża za energią dostosowując przebieg procesu do aktualnych potrzeb ciała. Proces jest niezwykle przydatny zarówno jeśli chcesz zadziałać celowo na jakiś konkretny układ lub narząd, jak i przy poprawie kondycji całego organizmu.

MTVSS wymaga delikatnego dotyku właściwych miejsc na ciele. Odczuwany jest przez osobę przyjmującą jako głęboka relaksacja tworząca poczucie takiej przestrzeni w ciele, jaka zapewne nie była jej wcześniej znana i doświadczana.

Źródło: pixabay.com

Jest to fenomenalny proces dla wszystkich, którzy mają dosyć odczuwania chorób i słabości w ciele, dla tych, którzy zainteresowani są wzmocnieniem swojego ciała, a przede wszystkim swojego systemu immunologicznego. Mowa tu o wsparciu poprzez otrzymywanie energii zabiegu MTVSS oraz energetycznej stymulacji organizmu, a nie o wsparciu farmakologicznym. Jest to również zaproszenie dla tych, którzy chcą szybciej i łatwiej wychodzić z problemów zdrowotnych, wracać do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach, lżej przechodzić ciężki wysiłek fizyczny, czy też efektywniej wykonywać ćwiczenia fizyczne.

Czas sesji?
1-1,5h

Ile zabiegów?
Według indywidualnych potrzeb.

Aktualny cennik usług dostępny jest TUTAJ

Możesz też obniżyć koszt usług korzystając z aktualnych PROMOCJI

access bodymtvssodpornośćproces na ciałoproces uzdrawiającyukłąd immunologicznyuzdrawianiezabieg energetycznyzdrowie

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/