Abundance – obfitość

15 maja 2015 admin Kompozycje olejków terapeutycznej jakości

abundance-197x300

Pojemność: 15ml

PUNKT WRZENIA: 144 F

Ta kompozycja została stworzona, aby zwiększyć częstotliwość otaczającego nas pola energetycznego poprzez elektryczną stymulację pracy somad. Zapach i proces myślowy stymuluje pracę somad, które przekazują częstotliwość z komórek do organizmu. Ta częstotliwość nazywana także polem elektrycznym lub aurą, prowadzi do powstania tzw. „prawa przyciągania”, czyli określa zjawiska i rzeczy, które oceniamy jako atrakcyjne. Dzięki temu z łatwością osiągamy dobre zdrowie, zarówno fizyczne jak i emocjonalne, powodzenie czy bogactwo, sukces. Olejki eteryczne wchodzące w skład kompozycji Abundance™ mają także bardzo silne działanie antywirusowe i antygrzybicze.

WPŁYW AROMATU: kiedy podczas wdychania zapachu koncentrujemy się na zagadnieniu obfitości w naszym mózgu, powstaje połączenie pamięci (szablon RNA, odbitka) plan, który następnie przechodzi do banku pamięci DNA. Powstają takie połączenia w naszym mózgu, które powodują, że za każdym kolejnym razem kiedy poczujemy aromat tej kompozycji, wytworzy się w naszym umyśle energia obfitości. Częstotliwość Abundance harmonizuje pole elektromagnetyczne wokół nas.

SKŁADNIKI:

 • Mirra / Myrrh (Commiphora myrrha) jest olejkiem antymikrobowym, którego walory podkreślane były w Starym i Nowym Testamencie. Znaczenie mirry zostało zaznaczone w formule, którą Pan dał Mojżeszowi (Exodus 30:22-27). Była ona tradycyjnie używana w królewskich pałacach przez królowe jako środek zapobiegający infekcjom w czasie ciąży i porodu. Mirra ma jeden z najwyższych poziomów półtoraterpenów spośród olejków, które w sposób bezpośredni oddziaływają na szyszynkę, przysadkę mózgową i ośrodek w mózgu zarządzający emocjami. Od lat jest używana na Wschodzie jako środek podnoszący uczucie duchowości oraz euforii. Jak podają legendy mirra miała zapewnić sukces kupcom i być gwarantem prowadzenia udanych interesów.
 • Olejek z Kory Cynamonu / Cinnamon (Cinnamomum verum) jest olejem bogactwa popularnym w świecie Orientu oraz częścią formuły, którą Mojżesz otrzymał od Boga (Exodus 30:22-27). Olejek z cynamonu jest antyinfekcyjny, antybakteryjny, antypasożytniczy, antywirusowy i przeciwgrzybiczny. Niektórzy badacze tacy jak J.C.Laparaz, M.D. odkryli, że żaden wirus nie może istnieć w obecności tego olejku. Wielcy cesarze Chin i Indii już dawno docenili wartość olejku z cynamonu i odmierzali swoje bogactwo właśnie jego ilością (zasoby płynnego daru bogów rosły proporcjonalnie do zasobów skarbca). Tradycyjnie uważano, że cynamon ma częstotliwość, która przyciąga bogactwo i wszelką obfitość. Także w sferze fizycznej olejek ten znajduje wiele zastosowań, jest doskonałym oczyszczalnikiem i utleniaczem, a także polepsza działanie terapeutyczne innych olejków.
 • Wonne Kadzidło / Frankincense (Boswellia carteri) w czasach starożytnych miała większą wartość niż złoto i tylko ludzie dysponujący ogromnym jak na owe czasy majątkiem mogli pozwolić sobie na jej posiadanie. Na Środkowym Wschodzie uważano ten olejek za święty i stosowano go od tysiącleci do namaszczania w różnorodnych ceremoniach religijnych. Ze względu na dużą zawartość pótoraterpenów Frankincense pomaga dotlenić szyszynkę i przysadkę mózgową, które pobudzają pamięć oraz pracę umysłu pomagając pokonać stres i rozpacz.
  Obecnie prowadzone są badania nad zdolnością aromatycznej żywicy do ulepszenia wchłaniania hormonu wzrostu ludzkiego – hGH przez mózg. Jednak już dziś coraz bardziej wiadomo, że olejek ten łagodzi depresje, odbudowuje system immunologiczny oraz zapobiega i leczy nowotwory. W czasach starożytnych znano moc tego olejku i stosowano go do namaszczania oraz wykorzystywano go w szeroko rozumianych celach leczniczych. Krążą pogłoski, iż byłby także zastosowany w przypadku każdej znanej choroby.
 • Patchouly / Patchouli (Pogostemon cablin) jest powszechnie stosowane przez mieszkańców zachodniej części Indii, którzy skrapiają nim swoją odzież oraz rozpylają w swoich domach wykorzystując tym samym jego właściwości owadobójcze i przeciwzakaźne. Legendy podają, że olejek z patchouly symbolizuje bogactwo, a Ci którzy go posiadają są bogaci. Ma on korzystny wpływ na spierzchniętą i swędzącą skórę. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, jest antybakteryjny i antyseptyczny. Ma działanie wzmacniające, stymulujące, wspiera pracę układu pokarmowego.
 • Pomarańcza / Orange (Citrus sinesis) dawniej wierzono, że przynosi tym, którzy go posiadają radość, spokój i szczęście. Zawiera limoneny mające działanie antywirusowe i cytral o właściwościach antybakteryjnych. Zapobiega rozwojowi bakterii i powstrzymuje rozwój wolnych rodników. Zawarte w tym olejku bioflawonoidy podnoszą skuteczność witaminy C. Olejek z pomarańczy rozjaśnia umysł i ciało, przynosi radość i pokój. Pomaga szarej i tłustej cerze.
 • Goździk / Clove (Syzygium aromaticum) kolejny olejek ze świata orientalnego powiązany z bogactwem. Jego posiadacze uważani byli za osoby, które żyły w dostatku. Goździk jest najbardziej antywirusowym i antyseptyczny spośród wszystkich olejków. Jest przeciwgrzybiczny, antybakteryjny, antywirusowy, zapobiega infekcjom.
 • Imbir / Ginger (Zingiber officinale) jest olejkiem, którego woń stwarza poczucie ciepła, łagodzi uczucie zakłopotania i ma działanie uspokajające szczególnie dla podróżnych – osób cierpiących na chorobę lokomocyjną. Zwalcza chorobę lokomocyjną i obecnie prowadzone są badania nad łagodnie stymulującym działaniem tego olejku. Wspomaga trawienie, jest stosowany w leczeniu reumatyzmu, bronchitu, niestrawności, obstrukcji, impotencji i obniżonym libido.
 • Świerk / Spruce (Picea mariana) wspomaga pracę systemu oddechowego i nerwowego. Zapobiega powstawaniu infekcji i stanów zapalnych, jest antyseptyczny. Jego działanie terapeutyczne pomaga otworzyć się, usuwa blokady emocjonalne przynosząc poczucie równowagi i ugruntowania. Tradycyjnie olejek ze świerku uważany był za źródło pomyślności.

STOSOWANIE:

 • abundance(2)dyfuzować 30-45 minut dziennie,
 • inhalować,
 • dodać 2-4 krople do kąpieli,
 • stosować 1-2 krople w okolice serca, na nadgarstki, szyję, skronie,
 • nanieść 2 krople na mokrą ściereczką i umieścić na suszarce do ubrań,
 • wmasowywać w nadgarstki, za uszami oraz używać jako perfumy,
 • osoby z wrażliwą skórą mogą stosować olejek w postaci rozcieńczonej z olejem V-6 Enhanced Oil,

UWAGI:

 • Unikać kontaktu z oczami!
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Należy unikać stosowania u niemowląt i małych dzieci.

OLEJKI TOWARZYSZĄCE: Na początku można zastosować kompozycję Release, aby uwolnić się od emocji, które powstrzymują nas od pojawienia się obfitości w naszym życiu. Następnie można zastosować Acceptance, Envision, Into the Future, Joy, Magnify Your Purpose, Motivation, Valor czy Life with Passion.

Uwaga:
Osoby przewlekle chore, kobiety w ciąży – jak zawsze skonsultujcie się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych.

aromaterapiaobfitośćolejki eterycznepieniądzeyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/