Access Bars – odkreowanie nieświadomych blokad

5 stycznia 2017 admin Masaż i refleksoterapiaMedycyna energoinformacyjnaWarto wiedzieć

Jakby to było gdybyś poznał(a) technikę pracy z ciałem, która otworzyła by Ci drogę do pokonania wszystkich ograniczeń, z którymi dotąd się zmagałeś, a które nie pozwalały Ci zaznać lekkości i radości w życiu? Jak może wyglądać twoje życie za kilka lat, jeśli teraz zaczniesz korzystać z narzędzi, które oczyszczają twoją głowę z ograniczeń, przekonań, lęków, schematów, wierzeń, emocji, blokad, które przyjmowałeś do swojego życia, a które często nie są nawet twoje?

Klasa Bars®

Czy pamiętasz ten moment w swoim życiu, kiedy czułeś się w pełni zrelaksowany, wypoczęty i całkowicie dbający o siebie? A może minęło zbyt dużo czasu od chwili, kiedy otrzymałeś ukojenie, życzliwość i gdzie nie było osądu twojego ciała lub ciebie? Powrót do tych chwil umożliwia Access Consciousness i klasa Bars®.

Czy wiedziałeś, że istnieją na głowie 32 punkty, które poprzez delikatne dotknięcie, bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to, co nie pozwala tobie otrzymywać? Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziłeś w jakimkolwiek wcieleniu. To okazja, aby pozbyć się wszystkiego!

Każda z sesji Bars® pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dotykany punkt. To jest niesamowicie przyjemny i relaksujący proces, który cofa ograniczenia we wszystkich aspektach twojego życia, w których jesteś gotowy na zmianę.

Ile czasu w swoim życiu spędzasz na robieniu, aniżeli otrzymywaniu? Czy zauważyłeś, że twoje życie nie jest jeszcze takim, jakie naprawdę chciałbyś mieć? Mógłbyś mieć wszystko, czego pragniesz (a nawet więcej), gdybyś pozwolił sobie na więcej otrzymywania i może trochę mniej robienia! Otrzymywanie czy też nauczenie się Bars® pozwoli, aby zaczęło się to pojawiać w twoim życiu.

Access Bars® pomógł tysiącom osób zmienić wiele aspektów w ich ciele, życiu, łącznie z problemem bezsenności, zdrowia, nadwagi, pieniędzy, seksu, związku, lęku, stresu i wielu innych. W najgorszym razie poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu w życiu. W najlepszym – całe twoje życie może z łatwością przejść wspaniałą odmianę.

Access Bars® – to prosta i efektywna metoda pozwalająca uwolnić balast emocjonalny w sposób łagodny i skuteczny.

Bars® to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu 32 punktów energetycznych na głowie. Punkty te gromadzą ładunek elektromagnetyczny ściśle powiązany z Twoimi myslami, decyzjami, postawami i wierzeniami, gdyż odpowiadają za wszystkie ważne jego obszary – Moc Kreacji, Pieniądze, Ciało, Kontrola, Seksualność, Zdrowie, Starzenie, Marzenia i inne. Dlatego sesje Bars® mogą zmienić całe życie.

„Bars” tłumaczone z języka angielskiego oznacza „pręty” – można je sobie wyobrazić jako rodzaj energetycznej siatki w głowie. Pod wpływem dotyku wytwarza się różnica potencjałów dwóch ciał i dochodzi do czegoś w rodzaju przepięcia, rozładowania. Oczywiście, póki co nie umiemy tego zobaczyć ani zmierzyć, więc trudno jest udowodnić, że pozytywne zmiany po zabiegu to zasługa właśnie tej metody, a nie czegoś innego. Najlepiej poczuć to na sobie – jeśli jesteś w stanie otworzyć się, poddać temu, przychodzi lekkość i błogostan.

Niektóre korzyści z BARS®:

  • wyraźnie zmniejszasz gonitwę myśli i stres
  • wzrasta pewność siebie i radość życia
  • zmniejszasz poziom lęku
  • znika bezsenność
  • pojawia się łatwość podejmowania decyzji
  • otwierają się nowe możliwości życiowe
  • łatwiej dokonujesz zmian życiowych
  • pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu

Ile zabiegów?

Choć nie ma tu dokładnych wytycznych, to jak każdy proces, Access Bars® trwa, blokady schodzą warstwami, więc może być potrzebna cała seria zabiegów, ale zazwyczaj już po pierwszej sesji widać wspaniałe efekty. Jeden zabieg pracuje do 2-3 tygodni, choć można je robić nawet codziennie – w zależności od indywidualnych potrzeb. W tym czasie zmienia się nasza energetyka, dobrze jest też przynajmniej przez trzy dni po zabiegu na wszystko co Cię spotyka (myśli, opinie zdarzenia) reagować stwierdzeniem „interesujący punkt widzenia” – zobacz co się wtedy wydarzy. Po sesji istotne też jest nawodnienie organizmu – pij dużo wody, możesz mieć też ochotę na coś słodkiego lub słonego do schrupania. Serie zabiegów można oczywiście powtarzać.

Proces Manualny BARS® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork – NCBTMB)

Jeśli jesteś zainteresowany(a) sesją Access Bars – kliknij TUTAJ

access barsodkreowywaniepodświadome programyrefleksoterapiarefleksyrozwój duchowyuzdrawianiezabieg

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/