AromaLux™ Atomizing Diffuser

24 maja 2015 admin Pozostałe produkty Y.L.E.O.

aromalux_diffuser

Urządzenie do zimnej dyfuzji AromaLux™ Atomizing Diffuser rozprowadza olejki eteryczne bezpośrednio z buteleczki. System ten łączy w sobie najnowszą technologię dyfuzowania z wieloma przydatnymi funkcjami, jak np. automatyczne nastawianie czasu dyfuzji.

Termin „aromaterapia” został wprowadzony przez francuskiego chemika Rene Maurice Gattefosse na początku 1920 roku. Gattefosse poświęcił całe swoje życie olejkom eterycznym i ich właściwościom terapeutycznym. Już ponad 6000 lat przed Gattefosse, aromaterapia była znana i używana przez Egipcjan, Rzymian i Greków. Imhotep, egipski lekarz polecał olejki eteryczne do masażu, kąpieli i balsamowania zmarłych. Hipokrates, znany jako ojciec nowoczesnej medycyny, nakazał używać aromatyczne dymy i opary, aby oczyścić Ateny nękane przez zarazę.

aromalux_diffuser3

Dzisiaj wiemy, że olejki poddane dyfuzji, dobrze natleniają powietrze, ale także zwiększają zdolność organizmu do przenoszenia tlenu do komórek. Rozpuszczalne w tłuszczach struktury olejków eterycznych pozwalają im łatwo przenikać przez błony komórkowe nosa i wchodzić do krwiobiegu. Kiedy znajdą się już w krwioobiegu, olejki mogą pomóc w transporcie tlenu i składników odżywczych do komórek.

aromalux_diffuser2

Podstawowe korzyści:

  • Zmiana nastroju otoczenia: stwórz relaksującą spa-atmosferę i błyskawicznie rozjaśnij nastrój w Twoim domu lub biurze.
  • Usuwanie przykrych zapachów: usuń utrzymujący się zapach bez uciekania się do syntetycznych odświeżaczy powietrza.
  • Ochrona zdrowia rodziny: ochroń zdrowie rodziny poprzez oczyszczenie domu ze szkodliwych chemikaliów używanych w domu.

Sposób użycia:

aromaterapiadyfuzorolejki eteryczneyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/