Biorezonans NLS BIOPLASM

30 maja 2021 admin Medycyna energoinformacyjnaWarto wiedzieć

System diagnostyki NLS (non-linear system) powstał w Instytucie Psychofizyki Stosowanej w Rosji, a tworzący go naukowcy opierali się na badaniach zapoczątkowanych przez badaczy takich jak np. Nikola Tesla, George Lakhovsky, Raymond Rife oraz Reinhold Voll. Diagnostyka NLS polega na spektralnej analizie wirowych pól żywych organizmów. Skaner NLS Bioplasm za pomocą czujników znajdujących się w słuchawkach przekazuje sygnały do komputera, który transformuje je w formę zrozumiałą dla człowieka (obrazy, opisy, cyfry). Dzięki tej metodzie można wykryć zaburzenia przepływu energii w organizmie oraz patogeny ze wskazaniem konkretnych miejsc ich występowania, a także ujawnić predyspozycje chorobowe u osoby badanej nawet na 3-5 lat przed ich fizycznym wystąpieniem.

BIOREZONANS NLS BIOPLASM analizuje 120 000 punktów ogniskowych z ok. 95% dokładnością, a także ukazuje graficznie stan rzeczywisty za pomocą wizualizacji. Oprócz tego analizuje pokarmy i suplementy oraz ich wpływ na organizm, co pozwala na dostosowanie diety i wskazań suplementacyjnych dla klienta.

Urządzenie NLS BIOPLASM pozwala na nieinwazyjne badanie struktur: całych układów (układ sercowo-naczyniowy, moczowo-płciowy, mięśniowo-szkieletowy, oddychania, nerwowy, endokrynny, przewód pokarmowy), organów, tkanek, komórek, chromosomów. Ponadto analiza wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów, toksyn środowiskowych i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji. Aparat posiada także funkcję badania aury (stan aury może dostarczyć informacji dotyczących stanu emocjonalnego osoby, jakości świadomości i określi poziom zdrowia w odniesieniu do poszczególnych narządów i układów narządów) i aktualnego stanu czakr oraz meridianów.

Terapia patologicznych procesów zidentyfikowanych przez NLS BIOPLASM to tzw. META-TERAPIA. Polega ona na dobraniu odpowiednich częstotliwości terapeutycznych (w zależności od znalezionych obciążeń organizmu) i poddaniu ich oddziaływaniu osoby, u której zdiagnozowano dane problemy. Meta-terapia jest zalecana w przypadku następujących problemów i obciążeń: metale ciężkie, alergie, ADHD, ostre choroby oskrzeli, problemy autoimmunologiczne, zwyrodnieniowe i reumatyczne, zaburzenia ginekologiczne (np.: bolesne miesiączki, zaburzenia równowagi hormonalnej, ale też terapie prenatalne), niedobory odporności o różnym pochodzeniu, powikłania po podaniu szczepionek, intoksykacja, toksyczny stres, bóle głowy (w tym migreny), neurodermit i egzema, obciążenia grzybicze i pasożytnicze, wszystkie rodzaje bólu (w tym nerwobóle), urazy sportowe, choroby metaboliczne, terapie przed i pooperacyjne, wtórne zaburzenia wirusowe, zaburzenia urologiczne i wiele innych.

Możliwości terapeutyczne NLS BIOPLASM:

 • indywidualnie dopasowany skuteczny sposób terapii;
 • indywidualny dobór najbardziej efektywnych preparatów;
 • korekta energetyczna;
 • wykrywanie pokarmów niesprzyjających i sprzyjających zdrowiu wraz ze stworzeniem planu dietetycznego;
 • odnowa organizmu.

Funkcja REPRINT polega natomiast na przekazaniu właściwych częstotliwości innemu medium (woda, alkohol, itp.), co pozwala na tworzenie np. indywidualnie dobranych preparatów homeopatycznych.

Przeciwwskazania do meta-terapii urządzeniem NLS BIOPLASM:

 • wszczepiony rozrusznik serca i inne implanty elektroniczne mogące zakłócić pracę aparatu;
 • wszczepione aparaty słuchowe (implanty ślimakowe);
 • pompa insulinowa;
 • wczesne stany pooperacyjne;
 • padaczka;
 • kobiety w ciąży.

Skaner NLS BIOPLASM nie posiada certyfikatu urządzenia medycznego, więc nie służy diagnostyce medycznej i nie zastępuje kontaktu z lekarzem (w myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych).

Bioplasmbiorezonansmeta-terapiaNLSreprintterapia biorezonansowa

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/