Certyfikowany kurs Access Bars w Chorzowie

16 września 2015 admin Archiwalne

Zbieramy grupę na haloweenowe szkolenie Access Bars w Chorzowie. Informacje i zapisy pod nr 698-469-374.

bars

Klasa Bars®
Czy pamiętasz ten moment w swoim życiu, kiedy czułeś się w pełni zrelaksowany, wypoczęty i całkowicie dbający o siebie? A może minęło zbyt dużo czasu od chwili, kiedy otrzymałeś ukojenie, życzliwość i gdzie nie było osądu twojego ciała lub ciebie? Pierwszymi zajęciami z serii Access jest klasa Bars®.

Czy wiedziałeś, że istnieją na głowie 32 punkty, które poprzez delikatne dotknięcie, bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to, co nie pozwala tobie otrzymywać? Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziłeś w jakimkolwiek wcieleniu. To okazja, aby pozbyć się wszystkiego!

Każda z sesji Bars® pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dotykany punkt. To jest niesamowicie przyjemny i relaksujący proces, który cofa ograniczenia we wszystkich aspektach twojego życia, w których jesteś gotowy na zmianę.

Ile czasu w swoim życiu spędzasz na robieniu, aniżeli otrzymywaniu? Czy zauważyłeś, żetwoje życie nie jest jeszcze takim, jakie naprawdę chciałbyś mieć? Mógłbyś mieć wszystko, czego pragniesz (a nawet więcej), gdybyś pozwolił sobie na więcej otrzymywania i może trochę mniej robienia! Otrzymywanie czy też nauczenie się Bars® pozwoli, aby zaczęło się to pojawiać się w twoim życiu.

Access Bars® pomógł tysiącom osób zmienić wiele aspektów w ich ciele, życiu, łącznie z problemem bezsenności, zdrowia, nadwagi, pieniędzy, seksu, związku, lęku, stresu i wielu innych. W najgorszym razie poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu w życiu. W najlepszym – całe twoje życie może z łatwością przejść wspaniałą odmianę.

Ukończenie Klasy Bars® jest podstawowym warunkiem do wzięcia udziału we wszystkich Klasach Access Consciousness®, dzięki czemu twoje ciało będzie mogło z łatwością transformować i otrzymywać wszystkie zmiany, które wybierzesz.

Czas trwania: 1 dzień

Wymagania: brak

Koszt: 800 zł (ostatni kurs przed podwyżką!) lub 750 zł /osobę (dla par).

access_bars

access barspodświadome programyrefleksoterapiarefleksyrozwój duchowyszkolenieuzdrawianiezabieg

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/