Dewdrop Diffuser

24 maja 2015 admin Pozostałe produkty Y.L.E.O.

dewdropdiffsuer

Young Living Dewdrop Dyfuzor za pomocą technologii ultradźwiękowej rozprasza w powietrzu mgłę z olejku eterycznego w postaci milionów mikro-cząsteczek. Urządzenie do zimnej dyfuzji używane w aromaterapii, jak również do walki z brzydkimi zapachami, bakteriami czy wirusami. Stosowanie olejków eterycznych poprzez dyfuzor zachowuje ich właściwości terapeutyczne.

Termin „aromaterapia” został wprowadzony przez francuskiego chemika Rene Maurice Gattefosse na początku 1920 roku. Gattefosse poświęcił całe swoje życie olejkom eterycznym i ich właściwościom terapeutycznym. Już ponad 6000 lat przed Gattefosse, aromaterapia była znana i używana przez Egipcjan, Rzymian i Greków. Imhotep, egipski lekarz polecał olejki eteryczne do masażu, kąpieli i balsamowania zmarłych. Hipokrates, znany jako ojciec nowoczesnej medycyny, nakazał używać aromatyczne dymy i opary, aby oczyścić Ateny nękane przez zarazę.

Dzisiaj wiemy, że olejki poddane dyfuzji, dobrze natleniają powietrze, ale także zwiększają zdolność organizmu do przenoszenia tlenu do komórek. Rozpuszczalne w tłuszczach struktury olejków eterycznych pozwalają im łatwo przenikać przez błony komórkowe nosa i wchodzić do krwiobiegu. Kiedy znajdą się już w krwioobiegu, olejki mogą pomóc w transporcie tlenu i składników odżywczych do komórek.

Podstawowe korzyści:

  • Zmiana nastroju otoczenia: stwórz relaksującą spa-atmosferę i błyskawicznie rozjaśnij nastrój w Twoim domu lub biurze.
  • Usuwanie przykrych zapachów: usuń utrzymujący się zapach bez uciekania się do syntetycznych odświeżaczy powietrza.
  • Ochrona zdrowia rodziny: ochroń zdrowie rodziny poprzez oczyszczenie domu ze szkodliwych chemikaliów używanych w domu.

Co decyduje o wyjątkowości tego produktu ?

Young Living Dewdrop dyfuzor wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w technologii dyfuzji posiadając jednocześnie cechy użytkowe. Po napełnieniu urządzenia odpowiednią ilością wody i olejku, mieszaniana ulega rozpadowi na miliony mikro-cząsteczek i rozpraszana jest w postaci aromatycznej mgły w powietrzu, aktywując korzystne składniki znajdujące się w olejkach terapeutycznych.

W zestawie do dyfuzora dołączone są 2 olejki:

  • Olejek Lawendowy 5ml
  • Olejek Citrus Fresh 5ml

aromaterapiadyfuzoryoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/