Sesje Access Bars

31 maja 2015 admin EnergetyczneUsługi

Zapraszam do skorzystania z sesji BARS – Access Consciouness. Metoda ta, polegająca na systematycznym uciskaniu 32 punktów na głowie, odblokuje Cię z polaryzacji, uwięzienia, uwarunkowań i ograniczeń Twoich myśli i emocji. Podczas sesji BARS dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu, a co za tym idzie i w ciele.

W trakcie sesji BARS zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do Twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń, przekonań, punktów widzenia, w oparciu o które funkcjonowałeś od dzieciństwa, a nawet wcześniej. W trakcie sesji odblokujesz i uwolnisz na zawsze zapisy traum odciśnięte w Twoim ciele. Jest doskonałym uzupełnieniem dla konsultacji Recall Healing, ponieważ tam, gdzie nie udaje nam się dotrzeć świadomością, możemy z łatwością dotrzeć w stanie Theta.

access_bars_schemat

Sesja BARS jest relaksująca i odprężająca, a jej efektem jest lepsze samopoczucie oraz pozytywne zmiany w życiu i zdrowiu. Szybkość zmian uzależniona jest od gotowości do uwolnienia się od ograniczeń osoby, która jest poddawana zabiegowi.

Czas sesji?

  • dorośli i dzieci pow. 12 rż.: 1 – 1,5h
  • dzieci do 12 rż.: 30-45 minut

Ile zabiegów?
Według potrzeb, ale już nawet po pierwszej sesji widać wspaniałe efekty. Serie można powtarzać.

Wskazówki po zabiegu
Po sesji istotne jest nawodnienie organizmu – pij dużo wody, możesz mieć też ochotę na coś słodkiego lub słonego do schrupania. Dobrze jest też przynajmniej przez trzy dni po zabiegu na wszystko co Cię spotyka (myśli, opinie zdarzenia) reagować stwierdzeniem „interesujący punkt widzenia” – zobacz co się wtedy wydarzy.

Jaka częstotliwość sesji?
Jeden zabieg pracuje do 2-3 tygodni, choć można je robić nawet codziennie – w zależności od indywidualnych potrzeb.

Czego się można spodziewać po zabiegu?
Każdy z nas jest inny, ma inne przekonania, więc rezultaty też są różne. W najgorszym wypadku będziesz zrelaksowany(a) jak po dobrym masażu, w najlepszym – odmieni się całe twoje życie. Terapia zmienia naszą energetykę, w tym czasie może przyjść do nas coś, na co wcześniej nie byliśmy otwarci, może też ujawnić się jakieś ograniczające przekonanie, z którym pora się pożegnać.

Aktualny cennik usług dostępny jest TUTAJ

Możesz też obniżyć koszt usług korzystając z aktualnych PROMOCJI

aktualnościBARSrefleksoterapiarefleksyzabieg

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/