Promocja świąteczna Young Living dla zarejestrowanych użytkowników

2 grudnia 2015 admin Archiwalne

Zbliża się czas świąt, podczas którego spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Ten wyjątkowy okres masz okazję uczynić jeszcze bardziej niezapomnianym, dzieląc się z nimi wspaniałymi darami. Zaskocz swoich bliskich słodkimi, aromatycznymi zapachami Thieves i Exodus II i Tangerine!

baner

Każdy zarejestrowany użytkownik Young Living przy zamówieniu złożonym w grudniu 2015 opiewającym na minimum 195 PV (punktów), dostanie Exodus II 5ml, Tangerine 15ml i Thieves 5ml!

Bądź w szczytowej formie w czasie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!

Exodus II zawiera szereg olejów biblijnych i wyróżnia się od innych mieszanek ciepłym i bogatym aromatem. Sprzyja również medytacji, można go też łatwo wykorzystać do relaksu przed trzaskającym kominkiem.

Thieves wspiera układ odpornościowy przed chłodniejszymi warunkami pogodowymi. Poza tym pomaga trzymać z dala wszelkie negatywne wpływy środowiska zewnętrznego.

Dopełnieniem do większości olejków eterycznych – w prawdziwej tradycji świąt Bożego Narodzenia – jest słodki cytrusowy zapach mandarynki (Tangerine). Jego pikantny zapach jest podobny do pomarańczy i dba, aby podnieść na duchu, gdy tego potrzebujesz. Bogaty w silny przeciwutleniacz d-limonen, pomaga zaszczepić poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

e6965978-e36b-4ecf-a8d5-a3b2e88ac337

Zamów w grudniu za 195 PV lub więcej, a otrzymasz w prezencie od Young Living: Exodus II 5ml, Tangerine 15ml i Thieves 5ml.

Plus

Jeśli Twoje grudniowe zamówienie będzie warte minimum 250 PV, otrzymasz dodatkowo jeszcze butelkę 5 ml wszechstronnego Idaho Blue Spruce!
Idaho Blue Spruce – uprawiany, zbierany i destylowany w gospodarstwie Young Living w północnym Idaho, niebieski świerk (Picea pungens) zawiera wysoki procent składników roślinnych: alfa-pinen i limonen. Zanurz się w korzyściach płynących z Idaho Blue Spruce, aby uwolnić blokady emocjonalne i zyskać poczucie bezpieczeństwa oraz równowagi.

Plus

Dodatkowy prezent!
Jeśli Twoje grudniowe zamówienie będzie opiewać na 300 PV lub więcej, otrzymasz dodatkowe 10% punktów ER (Essential Rewards – jeśli jesteś zapisany do programu lojalnościowego)!

4ae98968-a2d1-4b67-b445-46f49ce62214

Odżywienie i Oczyszczenie

W grudniu masz też 10% zniżki na zestaw 5-Day Nutritive Cleanse™!
Zestaw ułatwia łagodne i skuteczne oczyszczanie, aby poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Kuracja 5-Day Nutritive Cleanse pomaga zrównoważyć skrajności współczesnej diety.
W skład zestawu wchodzą: Ningxia Red – energetyzujący suplement zawierający bogactwo składników odżywczych (1500 ml); Balance Complete – super jedzenie, które dodaje energii, odżywia i pomaga oczyszczać organizm (748,4 g) oraz Digest + Cleanse, który łagodzi dolegliwości przewodu pokarmowego i wspomaga zdrowe trawienie (30 kapsułek żelowych).

swietag

Jeśli chcesz się zarejestrować jako Klient lub Dystrybutor w Young Living i skorzystać z promocji – wejdź tutaj!

szlaczek

aromaterapiabonusolejki eterycznepromocjayoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/