Przystąp do rodziny Young Living Essential Oils

Chcesz zamawiać samodzielnie w Young Living? Tutaj można dowiedzieć się, jak:

Masz 2 opcje:

  1. Retail Customer => Stały Klient, który kupuje produkty bezpośrednio od Y.L.E.O., cena dla klienta. Nie ma obowiązku comiesięcznego zakupu produktów. Do zakupów potrzebna jest karta płatnicza Visa lub Mastercard do płatności internetowych.
  2. Member => Niezależny Dystrybutor Y.L.E.O. – partnerzy biorą udział w biznesowym systemie wynagrodzeń firmy. Mogą nabyć produkty ze zniżką 24% z opublikowanych cen dla klientów; są uprawnieni do udziału w zyskach (według własnego zaangażowania) i korzystania ze wszystkich programów bonusowych – warunek: udział w programie Essential Rewards Autoship tzn. comiesięczny zakup za min. 50 PV (zalecane 100PV) – w zależności od rodzaju premii. Nie ma żadnych zobowiązań dotyczących wielkości zakupów lub częstotliwości dla osób nie korzystających z bonusów.

Dołączyć możesz na stronie Young Living Europe. Wybierz kraj (Poland) i język. Zaznacz opcję „I was referred by a member and have their ID numbers – dostałem polecenie i znam numery osób polecających”. Do rejestracji będzie Ci też potrzebny numer osoby polecającej (wpisujesz go w pole „My Sponsor ID” i powtarzasz w polu „Enroller ID”) – wpisz tu numer 2832760. Wszystkie niezbędne kroki są precyzyjnie wyrażone w języku, który wybrałeś, możliwe błędy są natychmiast wyświetlane w kolorze czerwonym. Jeśli nie znasz żadnego z języków proponowanych, zaznacz angielski. W przypadku wątpliwości lub nieznajomości języka zadzwoń pod nr 662-490-190 – pomogę Ci w rejestracji.

UWAGA: Young Living Europe zdecydowała się na wpisywanie nowych partnerów bez obowiązku zakupu zestawu startowego. Jest to ułatwienie i oszczędność, zwłaszcza dla osób, które chcą korzystać z produktów jedynie dla siebie i swoich bliskich. Niemniej jednak osobom, które jeszcze nie znają oferty Y.L.E.O. rekomenduję zakup jednego z zestawów podstawowych Starter Kit.

Jeśli masz jakieś pytania lub problem z rejestracją, napisz do mnie – pomogę! Dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Co po rejestracji?

  • do zapłaty za złożone zamówienie będzie Ci potrzebna karta płatnicza Visa lub Mastercard z opcją płatności internetowych (debetowa lub kredytowa),
  • aby utrzymać członkostwo w Y.L.E.O. musisz zakupić przynajmniej raz w roku produktów za min. 150 PV (zakupy możesz podzielić na kilka razy – liczy się suma zakupionych produktów w ciągu roku)
  • warto zapisać się do programu lojalnościowego Essential Rewards Autoship – wówczas punkty z każdego Twojego zamówienia są kumulowane. Skumulowanymi punktami możesz płacić za produkty, które zamawiasz dla siebie (po zebraniu min. 50PV składasz zamówienie mailem – jest dostarczane oddzielnie).

Osoby korzystające z AUTOSHIP (tylko 1 zamówienie w miesiącu):

  • 1-3 miesiące (wymagana ciągłość) powodują kumulację punktów w wys. 10% PV każdego zamówienia w miesiącu (maksymalnie 30 punktów).
  • 4-24 miesięcy (wymagana ciągłość) powodują kumulację punktów w wys. 20% PV każdego zamówienia w miesiącu (maksymalnie 50 punktów).
  • od 25 miesiąca (wymagana ciągłość) powoduje kumulację punktów w wys. 25% PV każdego zamówienia w miesiącu (maksymalnie 75 punktów).

Witamy w rodzinie Young Living!

Wejdź na stronę:


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/