Rejestracja na stronie producenta Young Living Essential Oils

Chcesz zamawiać samodzielnie w Young Living? Zapraszam Cię do rejestracji na stronie Young Living:

Dołączyć możesz na stronie Young Living Poland. Zaznacz opcję w prawym górnym rogu kliknij w Become a member. Do rejestracji będzie Ci też potrzebny numer osoby polecającej (wpisujesz go w pole „My Sponsor ID” i powtarzasz w polu „Enroller ID”) – wpisz tu numer 2832760. Jeśli nic nie wpiszesz system „wyśle cię w kosmos” i nie będziesz mieć praktycznych infomacji, zaproszeń na spotkania gdzie można wąchać olejki których jeszcze nie masz, ani wsparcia zespołu, a to często bezcenne kontakty. System i tak Ci nada Sponsora i Enrollera czasem z innego kraju, lepiej więc go sobie wybrać samemu, choćby ze względu na komunikację. Wszystkie niezbędne kroki są precyzyjnie wyrażone w języku, który wybrałeś, możliwe błędy są natychmiast wyświetlane w kolorze czerwonym. Jeśli nie znasz żadnego z języków proponowanych, zaznacz angielski. W przypadku wątpliwości lub nieznajomości języka zadzwoń pod nr 662-490-190 – pomogę Ci w rejestracji.

UWAGA: Young Living Europe zdecydowała się na wpisywanie nowych partnerów bez obowiązku zakupu zestawu startowego. Jest to ułatwienie i oszczędność, zwłaszcza dla osób, które chcą korzystać z produktów jedynie dla siebie i swoich bliskich. Niemniej jednak osobom, które jeszcze nie znają oferty Y.L.E.O. rekomenduję zakup jednego z zestawów podstawowych Starter Kit.

Jeśli masz jakieś pytania lub problem z rejestracją, napisz do mnie – pomogę! Dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Co po rejestracji?

  • do zapłaty za złożone zamówienie będzie Ci potrzebna karta płatnicza Visa lub Mastercard z opcją płatności internetowych (debetowa lub kredytowa),
  • aby utrzymać członkostwo w Y.L.E.O. musisz zakupić przynajmniej raz w roku produktów za min. 150 PV (zakupy możesz podzielić na kilka razy – liczy się suma zakupionych produktów w ciągu roku)
  • warto zapisać się do programu lojalnościowego Essential Rewards Autoship – wówczas punkty z każdego Twojego zamówienia są kumulowane. Skumulowanymi punktami możesz płacić za produkty, które zamawiasz dla siebie (po zebraniu min. 50PV składasz zamówienie mailem – jest dostarczane oddzielnie).

Osoby korzystające z AUTOSHIP (tylko 1 zamówienie w miesiącu):

  • 1-3 miesiące (wymagana ciągłość) powodują kumulację punktów w wys. 10% PV każdego zamówienia w miesiącu (maksymalnie 30 punktów).
  • 4-24 miesięcy (wymagana ciągłość) powodują kumulację punktów w wys. 20% PV każdego zamówienia w miesiącu (maksymalnie 50 punktów).
  • od 25 miesiąca (wymagana ciągłość) powoduje kumulację punktów w wys. 25% PV każdego zamówienia w miesiącu (maksymalnie 75 punktów).

Witamy w rodzinie Young Living!

Wejdź na stronę:


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/