Purification – oczyszczenie

20 czerwca 2016 admin Kompozycje olejków terapeutycznej jakości

purification

Pojemność: 15 ml

Jest to antybakteryjna i odkażająca kompozycja stworzona do rozpylania i stosowania bezpośrednio na skórę . Pomaga oczyścić dom, w którym mieszkamy i środowisko, miejsce w którym pracujemy. Wspaniale czyści powietrze i neutralizuje pleśń, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Stosowana bezpośrednio na skórę mieszanka ta doskonale może być wykorzystana aby oczyścić rozcięcia skóry, wszelkie rany cięte i zadrapania. Znakomicie pomaga neutralizować trujące ukąszenia pająków, pszczół, szerszeni i os. Pomaga także gdy jesteśmy przeziębieni i pomaga przy kłopotach ze słuchem.

SKŁADNIKI:

Citronella (Cymbopogon nardus) – jest odkażająca, antybakteryjna, antyspazmatyczna, antygorączkowa. Jest doskonała przeciwko insektom i kojąca dla tkanek.

Lemongrass (Cymbopogon flexuosus) – posiada silne właściwości anty grzybicze kiedy stosujemy go na chore zakażone miejsca.

Lavandin (Lavandula x hybryda) – jest antygrzybicza, antybakteryjna. Jest silnie antyseptyczna i regeneruje tkanki.

Rosemary (Rosmarinus officinalis) – jest odkażający i antybakteryjny. Zwalcza mikroby i jest doskonały dla utrzymania skóry w dobrym stanie oraz likwiduje łupież. Pomaga walczyć z Candidą i jest anty infekcyjny i anty spazmatyczny – uspokajający.

Melaleuca (Melaleuca alterinifolia) – jest odkażająca, anty infekcyjna, antybakteryjna, anty grzybicza, antywirusowa, anty pasożytnicza, antypodrażnieniowa, antybakteryjna odkażająca. Stymuluje system immunologiczny. Zmniejsza przekrwienia i łagodzi neurozy oraz chroni przed promieniowaniem radiacyjnym (radioaktywnym).

Myrtle (Mortus communis) – jest antybakteryjny wspiera i podtrzymuje działanie systemu obronnego w walce z przeziębieniem, grypą i chorobami zakaźnymi.

JAK STOSOWAĆ:

  • Dyfuzować tę antyseptyczną mieszankę, aby oczyścić powietrze i jednocześnie zneutralizować pleśń, dym z papierosów i nieprzyjemne zapachy.
  • Stosować zewnętrznie do oczyszczania i łagodzenia ukąszeń owadów, skaleczeń i zadrapań.
  • Neutralizuje ugryzienia pająków, pszczół, szerszeni i os.
  • Odstrasza owady, robaki i myszy, które lubią się chować w zakamarkach biur i domów.
  • W czasie podróży można nałożyć kilka kropli na watkę i umieścić w otworach wentylacyjnych w samochodzie, samolocie czy pokoju hotelowym, aby cieszyć się oczyszczonym i zdezynfekowanym otoczeniem.
  • Gdy w domu utrzymuje się choroba dyfuzować przez godzinę, potem czekać dwie godziny. Sesje można powtarzać jak długo potrzeba.
  • Nakładać na punkty vitaflex ciała, uszy, stopy i skronie. Nakładać miejscowo przy infekcjach i oczyszczaniu, np. ran.
  • Można olejek ten także dodać do farby do malowania ścian aby zredukować niebezpieczne opary i przykry zapach.
  • Stosowany przez długi czas może uwrażliwić.
  • Dobrze się miesza z olejkami Citrus Fresh, Melrose i Thieves.

Informacje tutaj zawarte nie mają na celu diagnozowania jakichkolwiek chorób ani zastąpienia właściwej terapii medycznej. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem.

oczyszczenieolejki eteryczneyleoyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/