Szkolenie „Kobieta Niezależna” WARSZAWA, LEGNICA lub CHORZÓW

1 sierpnia 2014 admin Archiwalne

Kobieto!   Ile razy w Twoim życiu zdarzyło Ci się pomyśleć, że nie możesz osiągnąć sukcesu? Ile razy wydawało Ci się, że jesteś niewystarczająco mądra, odważna, atrakcyjna, przebojowa aby wejść na szczyt? Jak wiele razy pomyślałaś, że bogactwo, niezależność, sukcesy, to dla kogoś innego, nie dla Ciebie?

30099104

Szkolenie “Kobieta Niezależna” dało mi pewność i siłę do dążenia do spełnienia swoich celów i marzeń. Poznałam wiele inspirujących kobiet. Po spotkaniu z Kamilą Rowińską czuję się wręcz zobowiązana do bycia niezależną kobietą ! Dziękuję!” Monika Zabdyr – studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, miłośniczka sportu.”

Coraz więcej miejsc znika na flagowym, całodziennym szkoleniu Kamili Rowińskiej pt. ”Kobieta Niezależna” 28.09 Warszawie, trochę wcześniej – 07.09 w Legnicy lub w Chorzowie 05.10. Czy Ty też chcesz wziąć w nim udział? Rezerwuj od razu miejsce, dopóki jest >>

Byłaś już na tym szkoleniu i uważasz za wartościowe? Koniecznie opowiedz o nim swoim koleżankom, aby również miały szansę pozytywnej zmiany swoich działań.

aktualnościnewsszkolenie

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/