V-6 Enhanced Vegetable Oil Complex – Olej bazowy V6

10 maja 2015 admin Kosmetyki Y.L.E.O.

v6(1)

Specjalnie stworzona kompozycja olei warzywnych doskonała do łączenia z olejkami eterycznymi do tworzenia różnorakich formuł, mieszanek do picia, wąchania, namaszczania, smarowania oraz olejków do masażu. Ten zespół olejów odżywia skórę i ciało nie zatykając porów i nie plamiąc ubrań, doskonały do różnych sałatek. Ten niezwykle uniwersalny i bardzo użyteczny i pomocny olej do rozcieńczania ma bardzo długi okres ważności. Jest mieszanką najwyższej jakości najczystszych olejów warzywnych, doskonale dobranych w wyniku długich prac badawczych i wielu eksperymentów. Gwarantuje najlepsze efekty naszych działań i pełne bezpieczeństwo.

Możemy przy jego pomocy rozcieńczać wszystkie olejki eteryczne terapeutycznej jakości bez utraty ich właściwości zarówno do picia jak i smarowania! Sam w sobie jest również doskonałą kompozycją do masażu i kosmetyki naszego ciała.
Występuje w mniejszym opakowaniu bardzo praktycznym (236 ml) lub w większym, bardziej ekonomicznym (944 ml).

SPOSÓB UŻYCIA:
Sugerowane mieszanie to 15-30 kropli olejku eterycznego na 1 oz. (ok. 28 g.) olejku „V-6 Enhanced Vegetable Oil Complex”.

v6

SKŁAD:
Olej z orzecha kokosowego, olej z ziaren winogron, olej ze słodkich migdałów, olej z kiełków pszenicy, oliwa z oliwek extra virgin, olej z ziarna sezamowego, olej z nasion słonecznika.

Uprawiane organicznie zgodnie z Ustawą o żywności organicznej stanu Kalifornia z 1990r.

Opakowanie:

  • 236 ml
  • 944 ml

aromaterapiamasażyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/