Wykład Petera Winklera w Katowicach

8 kwietnia 2015 admin Archiwalne

winkler

Zapraszamy na wykład wybitnego terapeuty Petera Winklera w dniu 15 kwietnia br. o godz. 18.30 w Katowicach nt. zdrowia oraz radzenia sobie z chorobami i wszelkiego typu niedomaganiami.

Adres spotkania: Katowice, hotel Silesian, ul. Szybowcowa 1 (Dolina Trzech Stawów, wjazd przez stację BP) w Sali G na pierwszym piętrze.

Peter Winkler pochodzi z Austrii , w ostatnich latach wyznacza on drogę dla wielu znanych z sukcesów światowych terapeutów i lekarzy. Ma na swoim koncie ponad 10 tysięcy osób wyleczonych z ciężkich patologii, w tym większość stanowią Ci, którym lekarze i naturoterapeuci nie potrafili pomóc….
Podjął się on wyzwania, jakim jest pomoc jak największej liczbie ludzi potrzebujących.
Zakres jego wiedzy obejmuje wiele dziedzin od medycyny chińskiej, ajurwedyjskiej poprzez ziołolecznictwo i różnego rodzaju terapie po najnowocześniejsze metody ondulacyjne wykorzystywane w aparaturze medycznej przeznaczonej do badania astronautów.
Tak więc łączy on pełne spektrum wiedzy nt. człowieka…. i robi to w taki sposób, że zamyka w logiczną całość wiedzę, której elementy umykają uwadze różnym dziedzinom z zakresu medycyny naturalnej i akademickiej oraz uzupełnia tę wiedzę o zmiany, jakie nastąpiły w naszym środowisku, a bezsprzecznie mają wpływ na organizmy ludzi i zwierząt.
Tak naprawdę nasze ciało, to mechanizm kierujący się ściśle określonymi zasadami i zależnościami. Wystarczy zaznajomić się z nimi, aby cieszyć się długim życiem w dobrej kondycji.
W krótkim ok. 2-3 godzinnym wykładzie, zarysuje on tematykę najważniejszą dla zachowania zdrowia w dzisiejszym, jakże odbiegającym od natury świecie.
Spotkanie to jest skierowane do wszystkich, którzy nie dysponując większą ilością czasu, będą chcieli zorientować się w podejmowanych tematach, aby łatwiej zdecydować, czy będą zainteresowani poszerzeniem swej wiedzy o kolejne prelekcje.
Wykład ten również adresowany będzie do terapeutów, lekarzy oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką zdrowia. Dla zainteresowanych pogłębieniem poruszanych zagadnień podane zostaną terminy wizyt w Polsce Petera Winklera oraz możliwości zapoznania się z metodami BnR , w Polsce jeszcze nieznanymi, natomiast niezwykle skutecznymi w doprowadzaniu do całkowitego zdrowia każdego człowieka, stosowanymi z powodzeniem w innych krajach Europy.

Spotkanie będzie odbywać się przy pełnym udziale tłumacza.
Ponieważ sala wykładowa ma ograniczoną ilość miejsc, w przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu, proszę o potwierdzenie mailem zwrotnym na adres beata.leszek@interia.pl lub pod nr 504 12 44 33.

Wstęp: 20 pln

Pozdrawiamy
Beata i Leszek Marszałek

szkolenieuzdrawianiewinkler

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/