Zabieg Access Energetic Facelift

2 stycznia 2018 admin EnergetyczneUsługi

A co jeśli mogłabyś/mógłbyś cofnąć czas? Źródło Prawdziwej Młodości, mityczny Kamień Filozoficzny teraz obnaża się przed Tobą – skorzystasz?
Access Energetic Facelift to jeden z niezwykłych procesów na ciało Access Consciousness. Piękna, pełna troski przestrzeń, pozwalająca naszej twarzy i naszemu ciału wyjść ponad ograniczenia związane z wiekiem i procesem starzenia się.

A jeśli Twoja twarz i Twoje ciało mogą zachować pełną witalność bez skalpela i igieł, bez bólu czy traumy dla ciała? To wydaje się niemożliwe, ale nasze ciało wcale nie musi się starzeć. Nasze ciało zapisuje i pamięta wszystkie nasze doświadczenia, wszystkie nasze emocje, reakcje, nasze myśli. I to wszystko starannie przechowuje, ponieważ nasze ciało bardzo chce być wsparciem dla wszystkiego co dzieje się w naszym życiu. A jego wygląd dokładnie pokazuje wszystko to, czego doświadczyliśmy.

A gdyby obudzić w sobie ciekawość, jak Twoje ciało pragnie się ukazać, gdyby tylko pozwolić mu pozbyć się wszystkich nagromadzonych w nim punktów widzenia, osądów, opinii, jakie o nim mamy? A gdybyśmy umieli pokochać nasze ciało na nowo i pozwolić mu być codziennie nowym? A gdy przestać je osądzać? Jak wiele możliwości mogłoby się pokazać, gdybyśmy pozwolili ukazać się naszemu ciału bez osądów i punktów widzenia na jego temat? Czy ono w ogóle wtedy podlegałoby procesom starzenia?

Korzystając z zabiegu Access Facelift możesz zapomnieć o zabiegach chirurgicznych, technologiach liftingujących, dietach i magicznych eliksirach, komórkach macierzystych, lekarstwach, zastrzykach chemicznych, laserach, a nawet ćwiczeniach twarzy.

Czy jesteś gotów podarować coś tak pięknego swojemu ciału? Czy jesteś gotów podarować coś tak pięknego sobie? Radość, Szczęście, Zdrowie bez żadnych ograniczeń? Ten niezwykły proces może stworzyć magiczne rezultaty, jeśli tylko zechcesz przyjąć i będziesz otwarta/y na takie możliwości.

Czas sesji?
1-1,5h

Ile zabiegów?
Otrzymanie 3-10 sesji kontynuuje proces odmłodzenia i tworzy efekty, które przenikają inne obszary ciała, idąc znacznie głębiej niż to, co leży na powierzchni.
Natomiast pełny kurs, czyli 20 sesji daje trwałe rezultaty, dzięki którym Twój organizm ma zupełnie inne podejście do procesów starzenia. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, nie ma końca, wszystko jest możliwe, możesz czuć się fantastycznie i po prostu chcesz więcej!

Czego się można spodziewać po zabiegu?
Po trzech zabiegach możesz już zauważyć pierwsze efekty, a po 20-tu Twoje ciało przestaje kopiować wszechobecny standard starzenia się. Efekty mogą być różne – w zależności od Twoich przekonań, ale zazwyczaj zauważa się lepsze samopoczucie we własnym ciele, wzrost samoakceptacji, lepszy przepływ energii w ciele (co wspomaga też procesy samouzdrawiania) oraz wydobycie wewnętrznego piękna na zewnątrz.

Trochę więcej informacji o Access Energetic Facelift:

Aktualny cennik usług dostępny jest TUTAJ

Możesz też obniżyć koszt usług korzystając z aktualnych PROMOCJI

access faceliftfaceliftmłodośćodmłodzenieregeneracjazabieg

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/