Raven – dla pełnego oddechu

2 maja 2015 admin Kompozycje olejków terapeutycznej jakości

Raven™ zawiera bardzo specjalny olejek nazywany Ravensara Aromatica. Pochodzi on z wyspy Madagaskar. Ludzie żyjący tam określają Ravensara jako „olejek, który leczy”. Jest to bardzo potężny olejek jeśli mamy do czynienia z wirusami układu oddechowego. Ravensara jest także rozpoznawana w radzeniu sobie z takimi problemami układu oddechowego jak rozedma płuc, gruźlica, tyfus itp.

raven

Inne olejki zawarte w Raven™, jak Eucalyptus, Birch i Peppermint to przeciwzapalne i przeciwdziałające infekcjom olejki. Przy każdego rodzaju infekcji górnych dróg oddechowych lub zatorze, należy więc wmasować Raven™ w klatkę piersiową, plecy, używać jako kompres, wcierać w kłąb palucha na stopach i oczywiście dyfuzować.

Inny, korzystny dla organizmu sposób używania olejku, to rozpylanie, inhalacja. Na noc dobrze jest umieszczać kilka kropli olejku na poduszcze.

Zaleca się łączyć użycie olejku Raven™ z R.C. Jeden olejek użyć jako kompres lub w masażu, a drugi dyfuzować w tym samym czasie. Na przykład, można nałożyć Raven™ na plecy i klatkę piersiową, a R.C. dyfuzować przez jeden dzień, na drugi dzień zmienić kolejność użycia olejków. Te dwie mieszanki są więc niesłychanie pomocne w przezwyciężaniu chorób układu oddechowego i zwiększania wymiany tlenu przez płuca i w obiegu krwi.

raven(2)

Składniki:

  • Ravensara (Ravensara aromatica) – olejek ten jest destylowany parowo z liści i gałęzi, pochodzi z Madagaskaru. Właściwości: antybakteryjny, antygrzybiczny, przeciwzakaźny, antyseptyczny, antywirusowy, wykrztuśny. Francuska medycyna zaleca olejek ravensara przy zapaleniu oskrzeli, cholerze, opryszczce, mononukleozie zakaźnej, bezsenności, przemęczeniu mięśni, zapaleniu gardła, półpaśćcu, zapaleniu zatok, wirusowym zapaleniu wątroby. Ravensara należy do rodziny Laurel (jest spokrewniona z Laurus nobilis) i jest uniwersalnym olejkiem, jak lavender. Może przynieść ulgę jeśli cierpimy na astmę, schorzenia pęcherza, odciski, raka, przeziębienie, skaleczenia, schorzenia uszu, grypę, schorzenia wątroby, płuc, zapalenie płuc, infekcje wirusowe, rany, wspomaga układ nerwowy. Jako olejek pośredni pomiędzy olejkami clove (goździk) i nutmeg (gałka muszkatołowa), może pozytywnie wspomagać nadnercza. Olejek ravensara wpływa na układ odpornościowy i oddechowy. Należy go nakładać miejscowo, na punkty vitaflex lub dyfuzować.
  • Cytryna / Lemon (Citrus limon),
  • Zimowa Zieleń / Wintergreen (Gaultheria procumbens),
  • Mięta Pieprzowa / Peppermint (Mentha piperita),
  • Eucalyptus Radiata.

Pojemność: 15 ml

Uwagi:

  • W okresie ciąży, czy przyjmowania leków zanim użyjesz olejku skontaktuj się z lekarzem.
  • Nie stosować olejku u dzieci poniżej 6 roku życia.

aromaterapiaolejki eteryczneukład oddechowyyoung living

Comments are currently closed.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/